Gadżety reklamowe z grawerem to świetny sposób na promocję marki, firmy lub wydarzenia. Mogą być używane jako prezenty lub jako stały element wyposażenia biura lub sklepu. Przy tak wielu różnych rodzajach dostępnych gadżetów reklamowych, ważne jest, aby wybrać odpowiedni dla swoich potrzeb. Oto kilka najbardziej popularnych typów:

Breloki do kluczy

Breloki do kluczy są prawdopodobnie najbardziej popularnym rodzajem gadżetu reklamowego na dzisiejszym rynku. Mogą być wygrawerowane z dowolnym wzorem, który chcesz i robią świetne prezenty dla klientów lub potencjalnych klientów.

Zawieszki do bagażu

Zawieszki do bagażu również mogą być wygrawerowane z dowolnym wzorem, który chcesz, co czyni je świetnym wyborem dla klientów biznesowych, którzy często podróżują. Przydają się również do bagażu w hotelach i innych firmach, które oferują usługi bagażowe.

Długopisy

Długopisy są nieodzownym elementem każdej kampanii reklamowej. Dzięki nim możesz wywrzeć pozytywne wrażenie na klientach i sprawić, że zapamiętają Twoją firmę. Długopis z grawerem będzie też stanowić dobrą pamiątkę, na którym będzie wypisane logo firmy, bądź wartościowy cytat czy przesłanie.

Podkładki pod mysz

Podkładki pod mysz to kolejny popularny rodzaj gadżetu reklamowego, który można spersonalizować dowolnym wzorem, który chcesz. Podkładki takie są przydatne, ponieważ pozwalają użytkownikom utrzymać mysz w czystości, a także mieć coś miłego do oglądania, gdy pracują przy swoich komputerach.

Koszulki

Koszulki z niestandardowych wzorów są kolejnym popularnym wyborem wśród reklamodawców, którzy chcą mieć pewność, że ich marki wyróżniają się z tłumu.