Nie wszystko jest takie trudne, aby wybrać kilka maszyn do własnej cukierni. Istnieje wiele rozważań, aby zrobić, gdy kupujesz sprzęt, ale ta lista będzie służyć jako dobry punkt wyjścia dla kogoś, kto chce zacząć robić ciastka w swojej kuchni.

 

-Mikser: Będziesz chciał mikser stojący z różnymi przystawkami, które pozwolą Ci zrobić wszystko, od ubijania białek jaj do ugniatania ciasta chlebowego i mielenia mięsa.

 

-Przetwórnia żywności: To może obsługiwać wszystkie zadania, które mikser stojący nie zrobi i więcej, jak siekanie orzechów i purée owoców.

 

-Blachy do pieczenia ciast, patelnie do ciast i formy do pieczenia: Można je kupić w każdym domu towarowym lub specjalistycznym sklepie z artykułami kuchennymi.

 

-Deski do krojenia i noże: Deski do krojenia są przydatne, aby upewnić się, że twój nóż nie tępi się zbyt szybko, podczas gdy dobry zestaw noży jest kluczowy dla większości cukierni.

 

-Patelnie i formy do pieczenia: Ciastkarnia nigdy nie może mieć wystarczająco dużo form do pieczenia, więc dobrze jest mieć kilka już leżących w pobliżu, zanim zaczniesz.

 

-Stojaki chłodzące: Stojaki chłodzące są krytyczne dla upewnienia się, że ciasta nie przyklejają się lub kruszą podczas chłodzenia – to również dobry pomysł, aby mieć jeden dla pikantnych ciast.

Więcej artykułów na temat maszyn znajdziesz na stronie https://industrialy.pl/ .