Kiedy naprawdę zaczniesz patrzeć na tysiące projektów, które są tam, to może być trochę przytłaczające, a może nawet nie wiedzieć, gdzie zacząć. Na szczęście, jest tam wiele pomocy!

Istnieje kilka różnych sposobów, aby rozpocząć swoją przygodę z projektowaniem. Możesz wejść do Internetu i przejrzeć kilka wspaniałych stron, które mają tysiące różnych projektów do wyboru. Najpopularniejsze strony to Zazzle i CafePress, które oferują tysiące projektów, które możesz dostosować tak bardzo, jak chcesz. Na przykład, jeśli kochasz pewien obraz lub charakter, można dostosować go do być tak, jak chcesz!

Oprócz dostosowywania istniejących projektów, strony te mają również kilka kategorii wstępnie ustawionych projektów do wyboru. Wszystkie są bardzo wysokiej jakości, ale niektórzy ludzie lubią tworzyć własne projekty od podstaw. Jeśli tak jest w Twoim przypadku, istnieje wiele miejsc, które sprzedają puste ubrania i akcesoria, dzięki czemu możesz rysować lub malować na nich samodzielnie! Na przykład, jeśli lubisz rysować lub malować na torbach z płótna, sprzedają puste torby z płótna w wielu różnych rozmiarach i kolorach, gdzie wszystko, co musisz zrobić, to dodać własne projekty! Więcej na joysy.pl