Jaki prezent dać żonie lub mężowi w rocznicę ślubu? To zależy od roku zawarcia związku małżeńskiego! Oto szybki przewodnik po tym, co podarować na każdy rok rocznicowy.

 

Kiedy robisz zakupy prezentów na rocznicę ślubu, istnieją różne zasady kciuka, których możesz użyć, aby znaleźć odpowiedni prezent w zależności od tego, jak długo byliście małżeństwem. Jeśli minęło dużo czasu, prezent może być bardziej doświadczeniem niż materialnym przedmiotem. Wyjście na miłą kolację i spędzenie nocy w hotelu w odległości spaceru od restauracji jest czasem idealnym rozwiązaniem. Weekendowa podróż, czy to tylko we dwoje, czy z dziećmi, to również wspaniały prezent dla partnera i siebie. 

 

Rok po ślubie (lub świętując pierwsze wspólne Boże Narodzenie, jeśli pobraliście się w tym czasie roku), nowy zestaw pościeli lub poszewek na poduszki może być idealnym sposobem na powiedzenie „Kocham nasze wspólne życie”. Jeśli jesteś tylko żonaty przez krótki okres, rozważ prezent, który symbolizuje początek życia jako mąż i żona – ramka na zdjęcia ze zdjęciami z miesiąca miodowego, nowe naczynia kuchenne dla pierwszego mieszkania razem, a nawet coś praktycznego, jak kosiarka do trawy, więc będziesz miał jedną mniej rzeczy do walki, jeśli chodzi o dbanie o swoje podwórko. Chodzi o to, aby wybrać coś, co on/ona doceni! Więcej artykułów o ważnych momentach znajdziesz na stronie https://liveasily.pl/ .